Podobno urodzony przywódca i mentor. Temperamentna, kreatywna miłośniczka naturalnego piękna, wytrwale dążąca do postawionego celu. Zgadzam się ze słowami Aleksandra Wielkiego „ Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudne do wykonania”. Bezpośrednia i w pełni zaangażowana. Organizator i pomysłodawca projektu noWEDDING – jedynych takich w Polsce praktycznych  warsztatów dla fotografów i filmowców. Współorganizatorka i twórca szkoleń i warsztatów praktycznych dla wedding plannerów i przyszłych Par Młodych – WeddPlanners.
Kilkuletnie doświadczenie pozwoliło mi wypracować skuteczną strategię działania oraz rozeznać się w potrzebach i oczekiwaniach klientów oraz rynku branży ślubnej. Moje odczucia często są niezgodne z panującymi trendami. Chciałabym uświadamiać przyszłych nowożeńców o wielu sprawach, o których niestety w dzisiejszych czasach często się zapomina. Górę biorą pieniądze, rozpoznawalność, przesyt, bogactwo i tu tkwi stwierdzenie – Postaw się a zastaw się…
Chciałabym aby nie zapominać o miłości, więzach rodzinnych, uczuciach, emocjach i tym dlaczego to robicie, nie dla kogo to robicie. Wiem, że nie da się zmienić świata, ale chciałabym abyśmy nie zapominali o tym kim jesteśmy i co jest ważne, a co mniej ważne.
Uwielbiam nieszablonowe i oryginalne projekty, które pozwalają nam stworzyć coś własnego i niepowtarzalnego. Takie też realizacje chcę tworzyć. Prawdziwe, autentyczne, pełne miłości bez znaczenia jaki macie budżet. Pytanie czy jesteście w stanie mi zaufać i przeżyć ten dzień wyjątkowo w zgodzie z Wami.
Pomogę Wam zorganizować każdego rodzaju uroczystość czy też spotkanie rodzinne. W zasadzie to możemy razem stworzyć wszystko, na co tylko masz ochotę. Ślub, wesele, baby shower, urodziny, imieniny, rocznicę ślubu, imprezę towarzyską, wieczór panieński czy też kawalerski ale i również zajmuję się organizacją imprez integracyjnych dla firm.

Wedding Plannerka
Florystka
Dekoratorka
Wasza przyjaciółka
Z tej strony Paula, założycielka marki Inglot Weddings
Miłośniczka wydobywania naturalnego piękna. W życiu prywatnym żona cudownego człowieka i mama trzech córek – Nadii, Niny i Neli.

Jesteś po ślubie ?
Jesteś po ślubie tak jak ja 10 lat i oglądasz te wszystkie cudowne zdjęcia z uroczystości mówiąc sobie – chciałabym to móc powtórzyć, ale piękne zdjęcia, ja też bym tak chciała aby wyglądał nasz dzień? Pamiętajmy, że kilka lat temu a co dopiero 10 lat temu trendy i spojrzenia na ceremonie ślubu wyglądała nieco inaczej. Ale co stoi na przeszkodzie abyście jeszcze raz wyznali sobie miłość?  Jestem na tak. I to wcale nie kosztuje tyle, co cały Wasz dorobek z ostatnich lat.
Pozwól, że przygotujemy dla Was wspaniałe, emocjonalne przeżycie w postaci odnowienia przysięgi miłości, które z pewnością będzie niesamowitym rozbudzeniem w sobie lekko zapomnianych uczuć oraz przywołanie najszczęśliwszych wspomnień w gronie najbliższych lub dla Was samych.
Ściskam Was,
Paula