O mnie

Hej, tu Paula – miło mi, że tu jesteś

Miłośniczka wydobywania naturalnego piękna. W życiu prywatnym żona cudownego człowieka i mama trzech córek – Nadii, Niny i Neli.
Konsultantka ślubna, florysta, dekoratorka i Wasza przyjaciółka.

Podobno urodzony przywódca i mentor.  Temperamentna, kreatywna miłośniczka naturalnego piękna, wytrwale dążąca do postawionego celu. Zgadzam się ze słowami Aleksandra Wielkiego „ Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudne do wykonania”. Bezpośrednia i w pełni zaangażowana.

Odbyłam kilka szkoleń i ciągle rozwijam swoje skrzydła oraz poszerzam wiedzę. Szkolę się u osób, które są dla mnie pewnym źródłem inspiracji oraz wiedzy. Uważam, że rozwój jest ogromnie ważny i nie zamierzam z tego rezygnować.

Kilkuletnie doświadczenie pozwoliło mi wypracować skuteczną strategię działania oraz rozeznać się w potrzebach i oczekiwaniach klientów oraz rynku branży ślubnej. Moje odczucia często są niezgodne z panującymi trendami. Chciałabym uświadamiać przyszłych nowożeńców o wielu sprawach, o których niestety w dzisiejszych czasach często się zapomina. Górę biorą pieniądze, rozpoznawalność, przesyt, bogactwo i tu tkwi stwierdzenie – Postaw się a zastaw się…

Chciałabym aby nie zapominać o miłości, więzach rodzinnych, uczuciach, emocjach i tym dlaczego to robicie, nie dla kogo to robicie. Wiem, że nie da się zmienić świata, ale chciałabym abyśmy nie zapominali o tym kim jesteśmy i co jest ważne, a co mniej ważne.

Uwielbiam nieszablonowe i oryginalne projekty, które pozwalają nam stworzyć coś własnego i niepowtarzalnego.
Takie też realizacje chcę tworzyć. Prawdziwe, autentyczne, pełne miłości bez znaczenia jaki macie budżet. Pytanie czy jesteście w stanie mi zaufać i przeżyć ten dzień wyjątkowo w zgodzie z Wami.

Pomogę Wam zorganizować każdego rodzaju uroczystość czy też spotkanie rodzinne. W zasadzie to możemy razem stworzyć wszystko, na co tylko masz ochotę. Ślub, wesele, baby shower, urodziny, imieniny, rocznicę ślubu, imprezę towarzyską, wieczór panieński czy też kawalerski ale i również zajmuję się organizacją imprez integracyjnych dla firm.

Jesteś po ślubie ?

Jesteś po ślubie tak jak ja 10 lat i oglądasz te wszystkie cudowne zdjęcia z uroczystości mówiąc sobie – chciałabym to móc powtórzyć, ale piękne zdjęcia, ja też bym tak chciała aby wyglądał nasz dzień? Pamiętajmy, że kilka lat temu a co dopiero 10 lat temu trendy i spojrzenia na ceremonie ślubu wyglądała nieco inaczej. Ale co stoi na przeszkodzie abyście jeszcze raz wyznali sobie miłość?  Jestem na tak. I to wcale nie kosztuje tyle, co cały Wasz dorobek z ostatnich lat.

Pozwól, że przygotujemy dla Was wspaniałe, emocjonalne przeżycie w postaci odnowienia przysięgi miłości, które z pewnością będzie niesamowitym rozbudzeniem w sobie lekko zapomnianych uczuć oraz przywołanie najszczęśliwszych wspomnień w gronie najbliższych lub dla Was samych.

 

Ściskam Was,

Paula